KONST / Litografier / Färglitografi 16185211
nr 1618 5211
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 114/360, på promenad, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 65x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:55:36
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg